Przejdź do treści

Odkryj Urok Holy Island – Wycieczka, Której Nie Zapomnisz!

BRAK MIEJSC!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ekscytującej wycieczce na Holy Island. Ta wyjątkowa wyspa, położona około 70 mil od Newcastle upon Tyne, przyciąga swoim urokiem zarówno podróżnych, jak i lokalnych mieszkańców.

Holy Island staje się wyspą podczas przypływu, kiedy to dostęp do niej możliwy jest jedynie drogą morską lub powietrzną. Jednakże podczas odpływu, wylania się droga dojazdowa, umożliwiając dostęp lądowy. Zanim wybierzesz się na tę wspaniałą wycieczkę, zapoznaj się z godzinami bezpiecznej przeprawy lądowej, aby uniknąć zaskoczenia i utknięcia na wyspie na kilka czy nawet kilkanaście godzin.

Na Holy Island czeka na Ciebie wiele atrakcji. Malownicza mała miejscowość z licznymi sklepikami i kawiarniami, wspaniały mały kościół datowany na rok 635 naszej ery, zamek z XVI wieku oraz zabytkowy cmentarz. Przy dobrej pogodzie możesz również spotkać wygrzewające się nieopodal foki oraz podziwiać widoki z punktu obserwacyjnego, skąd roztacza się przepiękny widok na okolicę i morze.

Warto choć raz odwiedzić to magiczne miejsce, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w naszej wycieczce. Zapraszamy całe rodziny, zarówno starszych jak i młodszych, ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zabierz ze sobą dziadków, ciocie, wujków, przyjaciół czy sąsiadów, a ta wycieczka stanie się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich.

Rezerwuj bilety już teraz na naszej stronie internetowej link w zakładce „BILETY”. Koszt biletu wynosi jedynie £6 od osoby. Każde dziecko dodatkowo otrzyma od nas mały słodki upominek, a dorośli wodę, aby mogli spokojnie spacerować.

Wyjazd planowany jest na 9 czerwca o godzinie 9:00 spod Fawdon Community Centre, Fawdon Park Road NE3 2PL. Powrót zależny jest od pogody, ale przewidujemy około 14-14:30 powrót do miejsca wyjazdu. Liczba miejsc jest ograniczona, bilety dostępne do 25 kwietnia lub do wyczerpania miejsc.

Osoby wybierające się z dziećmi prosimy o kontakt mailowy na adres: info@challenger-eu.org, podając liczbę dzieci, które będą uczestniczyły w wycieczce.

Czekamy na Was z niecierpliwością. Do zobaczenia na Holy Island!