Regulamin akcji – Pomoc Rodzinie

 Regulamin

 1.Projekt przeznaczony jest dla członków rodzin z problemem alkoholowym i narkotykami.

      ( nie dla samych uzależnionych)

       1.1. Konsultacje/terapia są bezpłatne.

2. W konsultacjach /terapii online mogą brać udział wyłacznie osoby dorosłe/pełnoletnie.

 1. Konsultacje /terapia prowadzone są przez dyplomowanych psychologów/psychoterapeutów.
 2. Wszystkie rozmowy pozostają pomiędzy uczestnikiem konsulatcji/pacjentem i jego terapeutą i są objęte tajemnicą zawodową.
 3. Dane dotyczące konsultacji/terapii nie są przekazywane osobom trzecim, za wyjątkiem oficjalnego wezwania sądu czy organów ścigania zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii.
 4. Dane osobowe uczestników konsultacji/terapii sa przechowywane zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Każdy zainteresowany może prosić o wykasowanie swoich danych z naszej bazy poprzez wystosowanie emaila z taką prośbą na adres info@challenger-eu.org 
 5. Wczasie trwania konsultacji/terapii wyznajemy zasadę wzajemnego poszanowania i godności, nie akceptujemy złych zachowań .
 6. Jeśli nie możesz brać udziału w konsulatcji/terapii w wybranym przez Ciebie terminie prosimy poinformować o tym na adres info@challenger-eu.org najpóźniej na 24 godziny przezd planowanym spotkaniem, abyśmy mogli ten termin udostępnić innej osobie.
 7. Opsoby, które zarezerwują termin i różnych przyczyn nie będą uczestniczyły w konsultacji/terapii a nie poinformują nas o tym mogą nie uzyskać ponownej szansy na spotkanie z psychologiem/pschyoterapeutą.
 8. Po zakończeniu konsultacji/terapii każdy uczestnik może zostać poproszony o wypełnienie anonimowej ankiety oceniającej nasz projekt.
 9. Każdy uczestnik konsultacji/terapii zobowiązuje się do przestrzegnia zasad tego regulaminu.

Zasady i porady dla uczestników konsultacji/terapii

 1. Po wybraniu terminu konsultacji/terapii osoba zainteresowana otrzyma link oraz kod dostępu do komunikatora ……….
 2. W odpowiednim dniu i czasie osoba zaiteresowana powinna wejsc na strone komunikatora i wpisać swój kod i oczekiwać na połaczenie sie ze swoim psychologiem/psychoterapeutą. Alternatywnie otrzymany kod może posłużyć do rozmowy za pomocą aplikacji na smartfonie.
 3. Podczas trwania konsultacji /terapii nikt inny nie ma dostepu do połaczenia oprócz osoby zainteresowanej i prowadzącego konsultację/terapie.
 4. Połaczenie jest bezpieczne .
 5. Prosimy upewnić się że w czasie trwania konsultacji/terapii będziecie sami , nikt nie będzie Wam przeskadzał. (pies,dzieci, rodzina)
 6. Czas trwania konsultacji/terapii to 45- 50 minut .

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres: info@challenger-eu.org