Przejdź do treści

Informacje dla uczestników wycieczki na holy Island 09.06.2024

Szanowni Państwo,

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024, wyruszamy na naszą ekscytującą wycieczkę na Holy Island! Oto kilka spraw porządkowych, aby wszystko poszło gładko:

Spotykamy się 9 czerwca 2024 o godzinie 9:10 przy budynku Fawdon Community Centre, Fawdon Park Road, NE3 2PL. Pamiętajcie, że punktualność to podstawa! Na spóźnialskich nie będziemy czekać – autokar nie ma hamulców na prośby! 😉

Przygotujcie się na każdą pogodę – zabierzcie wygodne obuwie i kurtki przeciwdeszczowe. Wiemy, jak potrafi kaprysić brytyjska pogoda – z jednego deszczu w drugi!

Podczas wycieczki każdy rodzic/opiekun odpowiada za swoje pociechy. Pamiętajcie, że dzieci to nie balony na sznurku, nie można ich puszczać samopas!

Nasza organizacja zapewnia wykwalifikowaną osobę do udzielania pierwszej pomocy. Będziemy mieć ze sobą apteczkę, więc na wszelki wypadek – jesteśmy gotowi!

Każdy z Was dostanie teczkę z mapką i wszystkimi potrzebnymi informacjami, w tym numer alarmowy do naszego ratownika. To trochę jak mapa skarbów, tylko zamiast skarbu mamy bezpieczeństwo!

I najważniejsze! Zabierzcie ze sobą dobry humor! Bez tego ani rusz!

A teraz ważna informacja na deser – tego samego dnia odbywają się wybory do EU! Osoby chcące wziąć udział w głosowaniu na polskich reprezentantów mogą oddać swój głos od 7 rano do 21 w Komisji Wyborczej w Newcastle upon Tyne, 2 Maple Terrace, NE4 7SF Newcastle-upon-Tyne. Pamiętajcie, że wasz głos się liczy!

Do zobaczenia w niedzielę!