Przejdź do treści

Nasza Codzienna Praca – Kamienie Milowe i Zaangażowanie Wolontariuszy w Pomoc SpołecznĄ

W ciągu ostatnich miesięcy nasza organizacja osiągnęła kilka istotnych kamieni milowych. Otrzymaliśmy kolejny grant od Big Lottery Fund, co umożliwiło nam kontynuację naszych spotkań i zajęć. Jednak nasze zaangażowanie nie ogranicza się wyłącznie do tych działań, gdyż nasi wolontariusze aktywnie angażują się w pomoc osobom z różnymi problemami.

Ostatnio udzielaliśmy wsparcia w rozwiązywaniu sporów z landlordami oraz w wypełnianiu aplikacji o benefity. Pomagaliśmy również jako tłumacze, choć nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Chociaż nie zawsze uznajemy za konieczne dzielić się tym, co robimy na co dzień, zdajemy sobie teraz sprawę, że niektóre fundacje cenią sobie wiedzę na temat naszych codziennych działań, nie tylko projektowych.

W okresie od listopada 2023 do stycznia 2024 roku zdołaliśmy pomóc 45 osobom, a nasi oddani wolontariusze przepracowali dla organizacji ponad 90 godzin. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i cieszymy się, że możemy stanowić wsparcie dla wszystkich, którzy zwracają się do nas po pomoc. Nasza praca ma realny wpływ na życie wielu osób, co dodatkowo podkreśla wagę naszej misji społecznej.