Przejdź do treści

Podziękowania za Wyjątkowe Santa Party

Z wielką radością pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym wyjątkowym wydarzeniu – Santa Party! Ten magiczny dzień był pełen uśmiechów, radości i niezapomnianych chwil dla naszej społeczności. Chcemy serdecznie wyrazić naszą wdzięczność za Waszą obecność i zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Pragniemy rozpocząć od wyjątkowych darczyńców, którzy sprawili, że nasze Santa Party było niezwykłe. Dziękujemy National Community Found za nieocenione wsparcie, które umożliwia kontynuację naszej działalności. To za Waszym wsparciem możemy nadal realizować nasze cele i dążyć do tworzenia pozytywnych zmian w społeczności.

Chcemy również serdecznie podziękować Pani Konsul Joannie Konkowskiej z Konsulatu w Manchester za zaszczycenie nas swoją obecnością oraz przekazanie podarunku dla naszej organizacji. Jesteśmy zaszczyceni, że Pani Konsul wspiera naszą inicjatywę po wielu latach naszej działalności.

Dzięki hojności Dana’s Family Bakery Limited, uczestnicy imprezy mieli okazję delektować się słodkościami, co z pewnością dodatkowo uprzyjemniło to wydarzenie.

Physio&Beauty Justyna Sulima wniosła nieocenioną pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Nie możemy zapomnieć o wsparciu od Polskie Smaki U Ewy, którzy przekazali słodycze dla naszych najmłodszych uczestników. Wasza hojność i zaangażowanie z pewnością sprawiły wiele uśmiechów na ich twarzach.

Bezinteresowna praca naszych wolontariuszy jest nieoceniona. Arlecie Włodarczyk, Bartoszowi Włodarczykowi, Kacprowi Włodarczykowi, Mikołajowi Patrykowi Włodarczykowi, Aurora Dragole, Lidii Głapka, Weronice Okroj (która z powodu choroby nie mogła uczestniczyć w imprezie, ale wspierała nas przed nią), Katarzynie Walczak-Ruszkowskiej, Nikolai Ruszkowskiej, Urszuli Żukowskiej, Amelii Żukowskiej, Marcinowi Szewczykowi, Justynie Rędzińskiej Majszak oraz wszystkim innym, którzy pomagali w jakikolwiek sposób, a których nie wymieniliśmy z nazwiska, składamy serdeczne podziękowania. Wasza pomoc i oddanie sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane.

Raz jeszcze, dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację Santa Party. Wasze wsparcie było bezcenne i nieocenione. Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność i zaangażowanie, które sprawiło, że to wydarzenie było wyjątkowe.

Z serdecznymi pozdrowieniami, do zobaczenia na kolejnych imprezach

Zarząd Organizacji Challenger